Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 15 grudnia 2017 r. o dystrybucji ubezpieczeń (Dz. U. z 2017 r., poz. 2486) agent ubezpieczeniowy zobowiązany jest przeprowadzić analizę wymagań i potrzeb ubezpieczeniowych. Dlatego też w pierwszej kolejności prosimy o wybranie rodzaju ubezpieczenia, jakim jesteście Państwo zainteresowani, zaznaczając jedną z powyższych ikonek. Jeżeli macie Państwo wątpliwości, co do właściwego dla Państwa rodzaju ubezpieczenia – prosimy o kontakt pod numerem telefonu (270) 657-0086.

Dalszy proces analizy Państwa potrzeb zostanie przeprowadzony po wybraniu rodzaju ubezpieczenia. Jeżeli poza zidentyfikowanymi i wskazanymi dalej potrzebami ubezpieczeniowymi zgłaszają Państwo dodatkowe potrzeby lub wymagania – wówczas prosimy o kontakt pod nr telefonu 22 318 89 89 lub poprzez adres mailowy info@gsdirect.pl

Jeżeli nie zgłoszą Państwo dodatkowych potrzeb lub wymagań, wówczas wybrany przez Państwa produkt ubezpieczeniowy będzie przez nas uznany za produkt, który całkowicie spełnia Państwa wymagania i potrzeby.

PRODUKTY
DEDYKOWANE:
UBEZPIECZENIE
OC LEKARZY
UBEZPIECZENIE
ZAWODÓW
KOSMETYCZNYCH
UBEZPIECZENIE
OD UTRATY
DOCHODU
KUP UBEZPIECZENIE:
PRZEZ
INTERNET
PRZEZ
TELEFON
UMÓW SIĘ
Z DORADCĄ

O FIRMIE

Asecurama jest to marka powstała w celu zapewnienia wygodnej i efektywnej obsługi ubezpieczeniowej.

Ofertę wyróżniają bardzo korzystne produkty ubezpieczeniowe oferujące optymalny stosunek ceny do jakości oraz dogodna forma zakupu ubezpieczenia. W zależności od preferencji, Klient może dokonać zakupu bezpośrednio w internecie, poprzez call center lub u doradcy ubezpieczeniowego.

więcej...

Na czym polega ubezpieczenie od utraty dochodu?

Skierowane głównie do osób samozatrudnionych, prowadzących własną działalność gospodarczą, takich jak...

więcej...

Na czym polega ubezpieczenie zawodowe lekarzy?

Ustawa o działalności leczniczej nakłada na lekarzy, wykonujących zawód w ramach indywidualnej lub grupowej praktyki...

privy councilor

NASI KLIENCI TWIERDZĄ